Mesaj gönder
Ana sayfa

Shenzhen Olax Technology CO.,Ltd şirket Profili

şirket Profili

Çin Shenzhen Olax Technology CO.,Ltd şirket Profili 0

                Çin Shenzhen Olax Technology CO.,Ltd şirket Profili 1                

Shenzhen OLAX Technology Co.,Ltd, Çin'in Shenzhen şehrinde yer almaktadır.Kablosuz iletişim terminal teknolojisi çözümleri ve ekipmanlarının önde gelen yerli tedarikçisiAna ürünlerimiz 4G CPE WIFI yönlendiricileri, USB WIFI dongle'ları, modemler. Cep WIFI hotspot.GSM ve CDM sabit kablosuz telefonlar, terminaller.Ağ kilit ve SIM kartı güvenliği.

İletişim ekipmanlarının Ar-Ge, satış ve servisinde on yıldan fazla deneyime sahip bir çekirdek ekibimiz var.Telekom operatörleri için ekipman ve sistem çözümleri sağlama konusunda zengin bir deneyime sahiptir., ve çok talep görüyor. Derin bir anlayışa ve hızlı tepki yeteneğine sahip.

Qualcomm, ZTE mikroçip, ASR, UNISOC gibi üst düzey çip seti şirketleriyle iyi işbirliğimiz var.Yüksek kaliteli ürün tasarımı ve geliştirilmesi konusunda ısrar ediyoruz.Tüm ürünlerimiz CE, FCC sertifikalı.

Müşterilerimiz 100'den fazla ülkeyi kapsıyor. Ürünlerimiz Asya, Orta Doğu, Avrupa, Afrika, Güney Amerika'ya ihraç ediliyor. Esnek OEM ve ODM'yi destekliyoruz.yazılım özelleştirmeYeni müşteriler için küçük MOQ'ları destekliyoruz.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Çin Shenzhen Olax Technology CO.,Ltd şirket Profili 0

Shenzhen Olax Technology CO.,Ltd Shenzhen Olax Technology CO.,Ltd Shenzhen Olax Technology CO.,Ltd Shenzhen Olax Technology CO.,Ltd
1 2 3 4
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Afrika

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Markalar : OLAX

No. Çalışanları : 100~130

Yıllık satış : 23000000-28000000

Yıl kurulan : 2010

İhracat p.c : 70% - 80%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Shenzhen Olax Technology CO.,Ltd Sertifikalar Çin Shenzhen Olax Technology CO.,Ltd Sertifikalar Çin Shenzhen Olax Technology CO.,Ltd Sertifikalar Çin Shenzhen Olax Technology CO.,Ltd Sertifikalar