Evde videolar oynatma listesi Hakkımızda Resmi İnternet
Turkish

Shenzhen Olax Technology CO.,Ltd

Kalite Taşınabilir Wifi Yönlendiriciler, Kablosuz WIFI Yönlendiriciler Çin'den üretici

kaliteli tedarikçi Ana Ürünler
Tanıtım

                                

Shenzhen OLAX Technology Co.,Ltd, Çin'in Shenzhen şehrinde yer almaktadır.Kablosuz iletişim terminal teknolojisi çözümleri ve ekipmanlarının önde gelen yerli tedarikçisiAna ürünlerimiz 4G CPE WIFI yönlendiricileri, USB WIFI dongle'ları, modemler. Cep WIFI hotspot.GSM ve CDM sabit kablosuz telefonlar, terminaller.Ağ kilit ve SIM kartı güvenliği.

İletişim ekipmanlarının Ar-Ge, satış ve servisinde on yıldan fazla deneyime sahip bir çekirdek ekibimiz var.Telekom operatörleri için ekipman ve sistem çözümleri sağlama konusunda zengin bir deneyime sahiptir., ve çok talep görüyor. Derin bir anlayışa ve hızlı tepki yeteneğine sahip.

Qualcomm, ZTE mikroçip, ASR, UNISOC gibi üst düzey çip seti şirketleriyle iyi işbirliğimiz var.Yüksek kaliteli ürün tasarımı ve geliştirilmesi konusunda ısrar ediyoruz.Tüm ürünlerimiz CE, FCC sertifikalı.

Müşterilerimiz 100'den fazla ülkeyi kapsıyor. Ürünlerimiz Asya, Orta Doğu, Avrupa, Afrika, Güney Amerika'ya ihraç ediliyor. Esnek OEM ve ODM'yi destekliyoruz.yazılım özelleştirmeYeni müşteriler için küçük MOQ'ları destekliyoruz.

Daha fazla göster
Şirket Detayları
Ofis adresi: Oda 6008, 6. Kat, Jincheng(Baode) Sanayi Bölgesi, Lixin Güney Yolu No.201, Fuyong, Baoan,Shenzhen. Guangdong, Çin
Çalışma zamanı: 9:00-23:00(Beijing Saat)
iş telefonu: 86-156-2285-3785(Çalışma Zamanı)   
Müşteri Yöneticisi
Ms. Anna
İş telefonu: 8615622853785
WhatsApp: +8615622853785
Skype: jennyxiong2011
WeChat: melindaxj